Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wschowski dzielnicowy najpopularniejszym trenerem z powiatu wschowskiego

Data publikacji 31.01.2019

W miniony poniedziałek „Gazeta Lubuska” nagrodziła wybitnych sportowców województwa lubuskiego. Spośród wyróżnionych znalazł się wschowski dzielnicowy mł. asp. Arkadiusz Krajewski.

Zawodnicy z całego województwa lubuskiego zjechali się w miniony poniedziałek do podzielonogórskiego Radwanowa.  Wielu z nich to piłkarze i lekkoatleci, ale silną grupę stanowili też przedstawiciele sztuk walki. Jednym z nich był wschowski Dzielnicowy mł. asp. Arkadiusz Krajewski trener sztuk walki Judo i Ju-Jitsu. Arkadiusz został wyróżniony w kategorii najpopularniejszy trener z powiatu wschowskiego, do którego został zgłoszony przez mieszkańców powiatu wschowskiego. O wynikach plebiscytu decydowały głosy czytelników, którzy oddawali głosy na swoich faworytów.

Przypomnijmy, Arkadiusz Krajewski blisko 20 lat związany jest z dyscypliną sportu jaką jest JUDO i JU-JITSU. Zdobywca dwóch brązowych medali na mistrzostwach europy 2018 w NO GI i w BJJ. Policjant był zdobywcą IV miejsca w XXI Mistrzostwach Polski PAJJ-Ken Jutsu RONIN. Wyróżniony w 2017 roku za działalność trenerską i wychowawczą. Policjant został uhonorowany brązową Policyjną Odznaką Sprawności Fizycznej. Każdą wolną chwilę poświęca  trenowaniu dzieci w prowadzonym przez siebie Klubie Sportowym RONIN.

sierż. szt. Wioleta Dąbska
Asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej,
Wykroczeń, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji
KPP Wschowa

Powrót na górę strony