Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - zatankowali auta i odjechali - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - zatankowali auta i odjechali

Data publikacji 25.02.2021

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, którzy skorzystali z usług stacji paliw. Mężczyźni zatankowali swoje pojazdy i odjechali nie płacąc za płynny towar. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do pierwszego zdarzenia doszło 26 stycznia 2021 roku o godzinie 17.03 na stacji paliw mieszczącej się w centrum Wschowy. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca osobowego VW POLO o nr rejestracyjnych ZID R666. Kierowca pojazdu zatankował auto za kwotę ponad 100 złotych, po czym opuścił stację.

Do drugiego zdarzenia doszło 06 lutego o godz. 05.00 na stacji paliw mieszczącej się przy drodze krajowej nr 12 w kierunku Głogowa. Pod jeden z dystrybutorów podjechał samochód osobowy VW Passat combi, koloru ciemnego z uszkodzonym dachem. Kierowca zatankował olej napędowy na kwotę 200 złotych, po czym odjechał.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy: młodszą aspirant Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie