Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - zatankowali auta i odjechali - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - zatankowali auta i odjechali

Data publikacji 07.01.2021

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, którzy skorzystali z usług jednej ze stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 w Szlichtyngowej. Mężczyźni zatankowali swoje pojazdy i opuścili teren stacji paliw nie płacąc za płynny towar. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do pierwszego zdarzenia doszło 12 listopada 2020 roku o godzinie 20.16 na stacji paliw w Szlichtyngowej. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca osobowego Audi A4 kombi, koloru granatowego o nr rejestracyjnych DGR 02JF. Pasażer zatankował auto za kwotę ponad 120 złotych, po czym pojazd odjechał w kierunku Głogowa.

Drugie zdarzenie miało miejsce na tej samej stacji paliw 30 listopada 2020 roku o godzinie 17.20. Pod jeden z wolnych dystrybutorów podjechał samochód Audi A6 sedan koloru granatowego o nr rejestracyjnych DKA Y858.  Z pojazdu wysiadł mężczyzna, który zatankował auto na kwotę powyżej 220 złotych, po czym odjechał.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy: młodszą aspirant Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.

 

komisarz Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa